Jarosław Kozłowski – Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne » Fotoblog - fotografia ślubna, zdjęcia ślubne | Kędzierzyn-Koźle | Opole | Wrocław | Katowice | Kraków

Masthead header

Nagroda Zankyou International Wedding Awards w kategorii: NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY

pl-ziwa2016-badge

Miłe informację docierają do mnie. W mojej skrzynce mailowej znalazłem oto taką wiadomość: „Mam zaszczyt poinformować Państwa, że zostaliście jednym z najwyżej ocenianych firm w branży ślubnej i uzyskali tytuł laureata ZIWA 2016 – Zankyou International Awards w kategorii: NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY. Konkurs ZIWA poza Polską odbył się także w ponad 20 krajach. To nagroda o najważniejszej randze krajowej i międzynarodowej oraz uznanie setek dostawców i Par, którzy zagłosowali na ciebie za wysoką jakość Twojej pracy, kompetencji i profesjonalizmu”.

Swą radością dzielę się z Wami: zostałem laureatem konkursu ZIWA (Zankyou International Wedding Award) w kategorii fotografia ślubna. Nagroda przyznawana jest przez 95 000 dostawców ślubnych z całego świata, około 1.000.000 narzeczonych i najlepszych blogerów ślubnych. ZIWA to pierwsza nagroda, w której zwycięzcy wybierani są przez specjalistów z branży ślubnej. Dla mnie to ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

pl-ziwa2016-fotografia